Нашы планы на тыдзень

План работы на тыдзень 23.05.2022-28.05.2022

23.05.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 16.05.2022-21.05.2022

16.05.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 10.05.2022-14.05.2022

10.05.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 04.05.2022-07.05.2022

04.05.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 25.04.2022-30.04.2022

25.04.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 18.04.2022-23.04.2022

18.04.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 11.04.2022-16.04.2022

11.04.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 04.04.2022-09.04.2022

04.04.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 28.03.2022-02.04.2022

28.03.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 21.03.2022-26.03.2022

21.03.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 14.03.2022-19.03.2022

14.03.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 09.03.2022-12.03.2022

09.03.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 28.02.2022-05.03.2022

28.02.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 21.02.2022-26.02.2022

21.02.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 14.02.2022-19.02.2022

14.02.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 07.02.2022-12.02.2022

07.02.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 31.01.2022-05.02.2022

31.01.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 24.01.2022-29.01.2022

24.01.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 17.01.2022-22.01.2022

17.01.2022
разгарнуць

План работы на тыдзень 10.01.2022-15.01.2022

10.01.2022
разгарнуць

План работы на зімовыя канікулы 27.12.2021-08.01.2022

27.12.2021
разгарнуць

ПЛАН

работы педагагічнага калектыву

 на перыяд зімовых канікул з 27.12.2021 па 08.01.2022

 

 

Дата

Змест работы

Адказныя

штодзённа

 

- Карэкцыйныя заняткі са слабапаспяваючымі вучнямі.

 

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі.

 

- Індывідуальная работа з вучнямі па падрыхтоўцы да школьнай навукова-практычнай канферэнцыі “Мечтайте, ищите, дерзайте!”

 

- Работа ў вучэбных кабінетах: афармленне матэрыялаў тэматычнага кантролю за IІ чвэрць, сістэматызацыя дыдактычнага матэрыялу  па прадмеце.

 

- Работа над стварэннем метадычнага дапаможніка  для бацькоў “Выхоўваем даследчыка”.

 

- Работа з летапісам школьнага краязнаўчага музея: вызначэнне тэм для даследчых работ, правядзенне  даследаванняў, удзел у абласных, рэспубліканскіх конкурсах.  

 

-  Афармленне кніжных паліц і выстаў да знамянальных дат календара.

 

- Метадычная выстава практычных матэрыялаў (работы даследчага характару, заданні для развіцця даследніцкіх уменняў па вучэбных прадметах, распрацоўкі вучэбных, факультатыўных заняткаў, выхаваўчых мерапрыемстваў).

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Адказныя за арганізацыю работы ў вучэбным кабінеце

 

 

Хаванская Н.У.

 

 

Скрунда Т.В.

 

 

 

 

 Горбач С.В.               

 

 

Хаванская Н.У.

27.12.2021

панядзелак

11.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Афармленне  класных журналаў І, ІІІ, ІV, VI-IX класаў.

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Праверка афармлення класных журналаў.

 

- Афармленне справаздач аб выкананні вучэбных праграм за I чвэрць.

 

- Удзел у раённым свяце “Цудоўнай казкі карагод”.

 

- Кансультацыя для бацькоў выхаванцаў “Ваша дзіця – будучы школьнік”.

 

- Афармленне і запаўненне базы педагагічных вымярэнняў вынікаў  паспяховасці вучняў за I чвэрць.

Класныя кіраўнікі І, ІІІ, ІV, VI-IX  класаў

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Хаванская Н.У.

 

Настаўнікі-прадметнікі

 

Маліноўская Н.І.

 

Казак С.У.

 

 

Хаванская Н.У.

28.12.2021

Аўторак

 

 

11.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

10.00

- Метадычная платформа “Медыяадукацыя як сродак фарміравання метапрадметных, прадметных і асобасных кампетэнцый вучняў”.

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Святочная праграма “Прыгоды каля навагодняй ёлкі” для выхаванцаў дашкольнай групы, вучняў    І, ІІІ, ІV, VI-IX класаў.

 

- Удзел у ІІІ Пленуме РК прафсаюза на базе Цэнтра дзіцячай творчасці.

 

Хаванская Н.У.

 

 

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Маліноўская Н.І.

 

 

 

Казак С.У.

29.12.2021

серада

 

11.00-13.00

 

 

 

 

 

 

14.00-15.00

- Нарада пры дырэктару.

 

 

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Афармленне і прадастаўленне пратаколаў бацькоўскіх сходаў.

 

- Работа аб’яднання па інтарэсах “Умей-ка” для вучняў І, ІІІ, ІV, VІ класаў.

Кіраўніцтва

 

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Класныя кіраўнікі І, ІІІ, ІV, VI-IX  класаў

 

Горбач Т.Л.

30.12.2021

чацвер

 

11.00-13.00

 

 

 

15.40-16.40

- Выпуск школьнага метадычнага часопіса “Педагагічны веснік”.

- Нарада пры дырэктару.

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Работа аб’яднання па інтарэсах “На крылах надзеі” для вучняў VІ-ІХ класаў.

 

- Планаванне работы ўстановы на студзень.

- Дзень аховы працы

Хаванская Н.У.,          Казак С.У., Забэла С.У., Маліноўская Н.І.

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

Маліноўская Н.І.

 

 

Кіраўніцтва

Кіраўніцтва

31.12.2021

пятніца

 

11.00-13.00

 

 

 

 

 

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Субяседаванне з педагагічнымі работнікамі па ўзгадненні нагрузкі на II паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года.

 

- Карэкціроўка раскладу вучэбных заняткаў на                    II паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года.

 

 

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Кіраўніцтва, прафкам

 

 

 

Хаванская Н.У.

01.01.2022 , 02.01.2022

З НОВЫМ ГОДАМ, ПАВАЖАНЫЯ КАЛЕГІ!

03.01.2022

панядзелак

11.00-13.00

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Падбор матэрыялу і выпуск прадметных газет      № 3, абнаўленне матэрыялаў вугалка чытача.

 

- Састаўленне графіка правядзення класных і інфармацыйных гадзін.

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Адказныя за арганізацыю работы ў вучэбным кабінеце

Маліноўская Н.І.

04.01.2022

Аўторак

11.00-13.00

 

 

10.00

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Удзел у раённай навукова-практычнай канферэнцыі “Выкарыстанне тэхналогіі візуалізацыі вучэбнай інфармацыі ў сучасным адукацыйным працэсе”.

 

- Удзел у раённым метадычным аб’яднанні школьных бібліятэкараў.

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Хаванская Н.У.,

Забэла С.У.

 

 

 

Горбач С.В.

05.01.2022

серада

11.00-13.00

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Удзел у раённым фестывалі “Я – даследчык”.

 

 

- Састаўленне графіка ўрокаў з выкарыстаннем мультымедыйнай прэзентацыі, праграмы MyTestX, выкарыстаннем адзінага адукацыйнага парталу на III чвэрць.

- Састаўленне графіка кантрольных работ на II паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года.

 

- Састаўленне графікаў работы вучэбных кабінетаў на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года.

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Хаванская Н.У.,

Казак С.У.

 

Хаванская Н.У., настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Адказныя за арганізацыю работы ў вучэбным кабінеце

06.01.2022

чацвер

11.00-13.00

 

 

10.00

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да раённых алімпіяд малодшых школьнікаў “Таленавітыя дзеці” (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Пасяджэнне савета ўстановы адукацыі.

 

- Удзел у раённым фестывалі “Я – даследчык”.

 

 

- Удзел у раённым метадычным аб’яднанні настаўнікаў фізічнай культуры і здароўя.

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

Кіраўніцтва

 

Хаванская Н.У.,

Казак С.У.

 

Грыбок Я.С.

07.01.2022

З КАЛЯДАМІ, ПАВАЖАНЫЯ КАЛЕГІ!

08.01.2022

субота

- Работа згодна з планам 6-га школьнага дня.

 

- Акцыя. “Міншчына спартыўная. Зіма”.

Маліноўская Н.І.

 

Грыбок Я.С.

 

 

Намеснік дырэктара

па вучэбна-выхаваўчай рабоце                                                                      Н.У.Хаванская

 

 

згарнуць

План работы на тыдзень 20.12.2021-25.12.2021

20.12.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 13.12.2021-18.12.2021

13.12.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 06.12.2021-11.12.2021

06.12.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 29.11.2021-04.12.2021

29.11.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 22.11.2021-27.11.2021

22.11.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 15.11.2021-20.11.2021

15.11.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 08.11.2021-13.11.2021

08.11.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 01.11.2021-06.11.2021

01.11.2021
разгарнуць

ПЛАН

работы педагагічнага калектыву

 на перыяд асенніх канікул з 01.11.2021 па 06.11.2021

 

 

Дата

Змест работы

Адказныя

штодзённа

 

- Карэкцыйныя заняткі са слабапаспяваючымі вучнямі.

 

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі.

 

 

 

- Работа ў вучэбных кабінетах: афармленне матэрыялаў тэматычнага кантролю за I чвэрць, сістэматызацыя дыдактычнага матэрыялу  па прадмеце.

 

- Работа над стварэннем метадычнага дапаможніка  для бацькоў “Выхоўваем даследчыка”.

 

- Падрыхтоўка і ўдзел у раённым конкурсе музеяў устаноў адукацыі.

 

- Работа з летапісам школьнага краязнаўчага музея: вызначэнне тэм для даследчых работ, правядзенне  даследаванняў, удзел у абласных, рэспубліканскіх конкурсах.  

 

-  Папаўненне матэрыялаў старонкі сайта “Бібліятэка запрашае”.

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

Адказныя за арганізацыю работы ў вучэбным кабінеце

 

 

Хаванская Н.У.

 

 

Кіраўніцтва, Скрунда Т.В.

 

 

Скрунда Т.В.

 

 

 

 

 Горбач С.В.               

01.11.202

панядзелак

11.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Афармленне  класных журналаў І класаў.

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізічная культура і здароўе”            (ІХ клас), раённых алімпіяд малодшых школьнікаў (ІІІ, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Праверка афармлення класных журналаў.

 

- Афармленне справаздач аб выкананні вучэбных праграм за I чвэрць.

Класныя кіраўнікі І, ІІІ, ІV, VI-IX  класаў

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

 

 

Хаванская Н.У.

 

Настаўнікі-прадметнікі

02.11.2021

Аўторак

 

 

 

11.00-13.00

 

 

 

 

- Удзел у правядзенні другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па фізіцы, праверцы алімпіядных работ па беларускай мове і літаратуры (І тур).

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізічная культура і здароўе” (IX клас), раённых алімпіяд малодшых школьнікаў (III, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

Забэла С.У.,

Маліноўская Н.І.

 

 

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

03.11.2021

серада

 

11.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Удзел у праверцы алімпіядных работ па беларускай мове і літаратуры (ІІ тур).

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізічная культура і здароўе” (IX клас), раённых алімпіяд малодшых школьнікаў (III, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Афармленне і запаўненне базы педагагічных вымярэнняў вынікаў  паспяховасці вучняў за I чвэрць.

 

- Афармленне і прадастаўленне пратаколаў бацькоўскіх сходаў.

Маліноўская Н.І.

 

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

 

 

Хаванская Н.У.

 

 

 

Класныя кіраўнікі І, ІІІ, ІV, VI-IX  класаў

04.11.2021

чацвер

 

 

11.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

- Удзел у другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізічная культура і здароўе” (1 тур).

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізічная культура і здароўе” (IX клас), раённых алімпіяд малодшых школьнікаў (III, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Выпуск буклетаў “Правілы ветлівасці школьнікаў”.

 

- Выпуск інфармацыйных лісткоў для бацькоў  “Палавая недатыкальнасць дзяцей і падлеткаў”.

Грыбок Я.С.,

Хаванская Н.У.

 

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

 

 

 

Маліноўская Н.І.

 

 

Горбач Т.Л.

05.11.2021

пятніца

 

11.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Удзел у правядзенні другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па геаграфіі.

 

- Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі па падрыхтоўцы да другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізічная культура і здароўе” (IX клас), раённых алімпіяд малодшых школьнікаў (III, IV класы), раённых алімпіяд вучняў другой ступені агульнай сярэдняй адукацыі (VI-VIII класы).

 

- Падбор матэрыялу і выпуск прадметных газет     № 2, абнаўленне матэрыялаў вугалка чытача, матэрыялу для зрокавай гімнастыкі.

 

- Састаўленне графіка ўрокаў з выкарыстаннем мультымедыйнай прэзентацыі, праграмы My TestX на II чвэрць.

 

- Пасяджэнне бацькоўскага ўніверсітэта для бацькоў выхаванцаў дашкольнай групы. Практыкум “Роля сямейных традыцый і каштоўнасцей у фарміраванні і развіцці дзіцяці” (дыстанцыйная форма).

 

Наумовіч А.М.

 

 

Настаўнікі пачатковых класаў, настаўнікі-прадметнікі

 

 

 

 

 

Адказныя за арганізацыю работы ў вучэбным кабінеце

 

Хаванская Н.У.

 

 

 

Хаванская Н.У.

06.11.2021

субота

 

Работа згодна з графікам шостага школьнага дня:

- Дзень духоўнасці.

- Акцыя “Міншчына спартыўная. Восень”.

Маліноўская Н.І.

Маліноўская Н.І.

Грыбок Я.С.

 

згарнуць

План работы на тыдзень 25.10.2021-30.10.2021

25.10.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 18.10.2021-23.10.2021

18.10.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 11.10.2021-16.10.2021

11.10.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 04.10.2021-09.10.2021

04.10.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 27.09.2021-02.10.2021

27.09.2021
разгарнуць

План работы на тыдзень 06.09.2021-11.09.2021

06.09.2021
разгарнуць